EBC Brakes S8KF1102 S8 Kits Orangestuff and GD Rotors
Brand: EBC Brakes SKU: BHWLS8KF1102
Details
Disc Brake Pad and Rotor Kit
S8 Kits Orangestuff and GD Rotors
S8 Kits Orangestuff and GD Rotors; Front; FMSI Pad No. D1411; Vented; 8 Bolt Holes; 355mm Dia.; 102mm Height; 40mm Thick; 127.1mm Center Hole Dia.;