DV8 Offroad R3.5E16W3W LED Light
Brand: DV8 Offroad SKU: HKJTR3.5E16W3W
DV8 OFFROAD DV8 Offroad
Details
Exterior LED
LED Light; 3.5 in.; Round; 16W; Spot;
FEATURES:
  • 3.5 in. Round 16W Driving Light Spot 3W LED Black
DV8 Optical Technology and cutting edge design delivers unparalled light output. 3.5" round utility light, polocarbonate lens, IP68 rated, flood, 3W Cree Led rated 50'000 hours, 16W total, 1400 Lumens, 3.5x3.5x1.8, bottom mount